OSH Svitavy – okrsek č. 7 - Bystré

Okrskový závod požárního sportu 2019 – Hartmanice, 25. května 2019

Kategorie muži – 100 m jednotlivci

startovní
číslo

příjmení a jméno

družstvo

čas 1

čas 2

výsledný čas

celkový čas

pořadí

5

Dvořák Josef

Hartmanice

29:96

21:21

21:21

01:01:01

1

10

Mládek Jiří

Hartmanice

22:26

21:16

21:16

01:01:01

1

15

Hřebec David

Hartmanice

19:25

18:64

18:64

01:01:01

1

18

Hřebec Luboš

Hartmanice

Neplatný

21:63

21:63

01:01:01

1

1

Břenek Martin

Trpín A

18:71

18:05

18:05

01:04:72

2

6

Mitáš Jakub

Trpín A

Neplatný

23:39

23:39

01:04:72

2

11

Tichý Vojtěch

Trpín A

23:28

Neplatný

23:28

01:04:72

2

16

Teplý Petr

Trpín A

30:54

Neplatný

30:54

01:04:72

2

3

Onderka Martin

Předměstí

21:31

Neplatný

21:31

01:06:71

3

13

Hudský Tomáš

Předměstí

33:12

23:44

23:44

01:06:71

3

17

Pešek Michal

Předměstí

21:96

24:31

21:96

01:06:71

3

4

Hájek Michal

Bystré

19:19

Neplatný

19:19

01:07:37

4

7

Perner Petr

Bystré

Neplatný

25:18

25:18

01:07:37

4

12

Průška Dan

Bystré

23:77

23:00

23:00

01:07:37

4

2

Vraspír David

Nedvězí

31:15

23:46

23:46

01:11:36

5

9

Cihlář Ondřej

Nedvězí

23:55

Neplatný

23:55

01:11:36

5

14

Novotný Jan

Nedvězí

24:35

Neplatný

24:35

01:11:36

5

 

Kategorie muži – štafeta 4x100

startovní číslo

družstvo

ozn.štafety

čas

výsledný čas

pořadí

9

Hartmanice

2

01:08:16

01:08:16

1

3

Předměstí

1

01:10:66

01:10:66

2

8

Nedvězí

2

01:13:57

01:13:57

3

1

Trpín A

1

01:18:68

01:18:68

4

7

Bystré

2

01:24:63

01:24:63

5

2

Bystré

1

Neplatný

 

 

4

Nedvězí

1

01:18:15

 

 

5

Hartmanice

1

01:10:16

 

 

6

Trpín A

2

01:22:08

 

 

 

Kategorie muži – požární útok

startovní číslo

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

6

Hartmanice

25:49

24:68

25:49

1

5

Nedvězí

29:16

29:61

29:61

2

3

Bystré

29:98

30:03

30:03

3

4

Předměstí

29:24

31:37

31:37

4

1

Trpín A

39:52

37:21

39:52

5

2

Jedlová II

Neplatný

Neplatný

Neplatný

 

 

Kategorie muži – CELKOVÉ VYHODNOCENÍ

p.č.

název družstva

body
jednotlivci

body
štafeta

body
pož. útok 1

body
celkem

pořadí

6

Hartmanice

1

1

1

3

1

4

Předměstí

3

2

4

9

2

5

Nedvězí

5

3

2

10

3

1

Trpín A

2

4

5

11

4

3

Bystré

4

5

3

12

5

2

Jedlová II

 

 

 

 

 

 

Kategorie ženy – 100 m jednotlivci

startovní číslo

příjmení a jméno

družstvo

čas 1

čas 2

výsledný čas

celkový čas

pořadí

1

Mládková Jana

Hartmanice

23:58

23:68

23:58

01:04:06

1

3

Bačovská Leona

Hartmanice

20:35

20:87

20:35

01:04:06

1

5

Hájková Markéta

Hartmanice

21:20

21:13

21:13

01:04:06

1

7

Doskočilová Kateřina

Hartmanice

23:24

22:58

22:58

01:04:06

1

2

Prudká Eliška

Nedvězí

23:19

23:38

23:19

01:07:46

2

4

Bidmonová Karolína

Nedvězí

20:94

22:08

20:94

01:07:46

2

6

Černíková Adéla

Nedvězí

23:82

23:33

23:33

01:07:46

2

 

Kategorie ženy – štafeta 4x100

startovní číslo

družstvo

ozn.štafety

čas

výsledný čas

pořadí

1

Hartmanice

I

01:19:47

01:19:47

1

2

Nedvězí

I

01:19:87

01:19:87

2

3

Hartmanice

II

Neplatný

 

 

 

Kategorie ženy – požární útok

startovní číslo

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

2

Nedvězí

24:40

24:72

24:72

1

1

Hartmanice

27:58

27:78

27:78

2

 

Kategorie ženy – CELKOVÉ VYHODNOCENÍ

p.č.

název družstva

body
jednotlivci

body
štafeta

body
pož. útok 1

body
celkem

pořadí

1

Hartmanice

1

1

2

4

1

2

Nedvězí

2

2

1

5

2

 

Kategorie Mladí hasiči

start . č.

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

1

Bystré A

16:44

15:96

16:44

1

5

Bystré C

21:85

21:60

21:85

2

3

Bystré B

26:42

25:90

26:42

3

2

Hartmanice A

27:00

26:45

27:00

4

7

Bystré D

28:56

23:72

28:56

5

6

Hartmanice C

37:21

35:76

37:21

6

4

Hartmanice B

37:53

35:31

37:53

7